Z ogromnym bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Łukasza Janickiego. Rodzinie i bliskim przekazujemy wyrazy współczucia.

Projekt jest współfinansowany w ramach funduszy polonijnych Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej.

I Liga - kolejka 11: Sparta 5-1 New Alcalá.

21 grudnia 2017

Alcalá de Henares, 17 grudzień 2017. Boisko: El Val. Godz. 9.00

To był nasz ostatni mecz w tym roku kalendarzowym. Naszym rywalem byli piłkarze z New Alcalá. Emocji nie brakowało. Pierwsza bardzo zacięta połowa meczu zakończyła się remisem 1:1. W przerwie spotkania nasz kapitan Rafał Kuzara otrzymał pamiątkowe zdjęcie za strzelenie w szeregach Sparty 100 goli. Dopiero kiedy Dawid Leszczyński po strzeleniu bramki z rzutu karnego wyprowadził nas na prowadzenie, posypały się następne. Strzelili poza nim Sylwester Sajek (2), Andrzej Zimecki i Marcin Gleń.

Kończymy 2017 rok na pozycji lidera. Sparta pisze nową historie polskiej piłki nożnej w Hiszpanii.

Dziękujemy kibicom i Życzymy Wesołych Świąt i Wspaniałego Nowego Roku !!!